Dla Dzieci

Fokarium Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego - Hel

Placówka prowadzi działalność naukowa, której celem jest odtworzenie kolonii foki szarej w akwenie południowego Bałtyku.

Karmienia fok odbywają sie o godzinie:

przez Cały rok -  11.00 i 14.00 ,

w sezonie letnim (lipiec-sierpień) - 11.00, 14.00 i 17.00.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ocean Park we Władysławowie

Wizyta w Parku to spotkanie z największymi wielorybami, przerażającymi rekinami, żółwiami olbrzymimi, przesympatycznymi delfinami oraz czterdziestką innych zwierzat  morskich i oceanicznych. Zwiedzanie Ocean Parku pozwoli na przyswojenie ciekawych informacji o żyjących w głębinach naszych oceanów rybach i ssakach w bardzo przyjemny sposób. Ocean Parku zarówno dzieci i dorośli znajdą coś dla siebie.

Godziny otwarcia sklepu:

 

kwiecień-czerwiec:           pn - pt - 9:00 - 17:00

                                      ndz i św.-10: 00 - 17:00

lipiec-sierpień:                   pn-pt - 9:00 - 21:00

                                       ndz i sw. - 9:00 - 20:00

wrzesień-październik:      pn-pt - 10:00 -17:00

                                       ndz i sw. - 10:00 -17:00

 

 

Tarzan Park we Władysławowie
Park linowy - szczególna odmiana publicznie dostępnej instalacji sportowo - rekreacyjnej, składająca się z rozpiętych na różnych wysokościach nawet do kilkunastu metrów nad ziemią, pomiędzy drzewami : lin, drabinek, mostków, platform , tyrolek, itp. Pomiędzy poszczególnymi elementami parku urządzone są trasy przejść o różnym stopniu trudności, pozwalającym na dobranie ich stosownie do kondycji i umiejętności osób korzystających z tej formy rekreacji

 

 

Centralny Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie to otwarty dla turystów kompleks sportowo - rekreacyjny. Duża ilość atrakcji jakie można znaleźć w ośrodku sprawia iż warto tam zajrzeć choć jeden raz.