Pokoje

Dla gości hotelowych na dwóch piętrach przygotowaliśmy dwadzieścia trzy przytulne, eleganckie jedno i dwuosobowe pokoje oraz dwa apartamenty. W większości pokoi istnieje możliwość rozłożenia dostawki w postaci tapczaniku.

 

Każdy gość hotelu może zdeponować wartościowe rzeczy w kasetkach sejfowych, które znajdują się przy recepcji. Pokoje hotelowe położone są po wschodniej i zachodniej stronie. W pokojach jak i w całym budynku hotelu jest możliwość odbioru bezprzewodowego Internetu, który jest wliczony w cenę pobytu. Pokoje mają powierzchnię odpowiadającą wymaganiom kategoryzacji dla hotelu 2*.

 

Single Room

Pokój 1-osobowy

Pokój dostosowany jest dla jednej osoby, a łączna jego powierzchnia to 9m2. Pokój standardowo wyposażony jest w stolik nocny z lampką, biurko z krzesłem, TV-sat, lodówkę, łazienkę z kabiną oraz telefon.

Twin Room

Pokój 2-osobowy

Pokój dostosowany jest dla dwóch osób, a łączna jego powierzchnia to 12m2. Pokój posiada dwa rozdzielne łóżka i standardowo wyposażony jest w stoliki nocne z lampkami, biurko z krzesłem, TV-sat, lodówkę, łazienkę z kabiną oraz telefon.

Double Room

Pokój 2-osobowy

Pokój dostosowany jest dla dwóch osób, a łączna jego powierzchnia to 12m2. Pokój posiada jedno podwójne złączone łóżko i standardowo wyposażony jest w stolik nocny z lampką, biurko z krzesłem, TV-sat, lodówkę, łazienkę z kabiną oraz telefon.

Double Room with extra bed 

Pokój 3-osobowy

Pokój dostosowany jest dla trzech osób, a łączna jego powierzchnia to 15m2. Pokój posiada jedno podwójne łóżko oraz rozkładany tapczanik, stolik nocny z lampką, biurko z krzesłem, TV-sat, lodówkę, łazienkę z kabiną oraz telefon.

Apartament Studio 

Apartament Studio

Pokój dostosowany jest dla dwóch osób, a łączna jego powierzchnia to 18m2. Studio składa się z  sypialni (jedno podwójne łóżko) oraz pokoju dzien- nego z sofą i wygodnym fotelem, TV-sat, biurkiem z krzesłem, łazienką z kabiną oraz telefonem.

Apartament Komfort 

Apartament Komfort

Pokój dostosowany jest dla dwóch osób, a łączna jego powierzchnia to 20m2. Apartament posiada odrębną sypialnię oraz pokój dzienny wyposażony w wypoczynek, biurko z krzesłem, TV-sat, taras, łazienkę z wanną posiadającą hydromasaż.